Usługi Geodezyjne Czobot

 

 

Usługi Geodezyjne Czobot to firma świadcząca usługi w zakresie geodezji oraz kartografii, na rynku działa już przeszło 15 lat. Dla firmy Usługi Geodezyjne Czobot, zrealizowaliśmy wdrożenie firmowej witryny internetowej. Pierwszym etapem prac było przygotowanie projektu graficznego, spójnego z istniejącym już logotypem firmy. Podczas projektowania szczególną uwagę zwróciliśmy na prostotę oraz przejrzystość witryny.

 

 

 

czobot main

 

 

 

 

 

Strona główna pozwala na szybkie dotarcie do najstotniejszych informacji, jak oferta czy dane kontaktowe. Jest również przeglądem najważniejszych pozycji spośród oferty. Na stronie głównej można również dostrzec przykładowe realizacje, oraz logotypy klientów firmy. Przy okazji wdrożenia kod źródłowy strony został zoptymalizowany pod kątem wyszukiwarek, jak np. Google.

 

 

 

 

 

Obowiązkową pozycją w przypadku naszych realizacji jest wersja responsywna serwisu. Przygotowanie witryny która poprawnie wyświetla się na większości dostępnych rozdzielczości ekranów, pozwala dotrzeć do większej liczby klientów. Szczególnie obecnie, gdy coraz więcej użytkowników przegląda internet za pomocą smartfona.