Art of swordmaking

 

 

Dla rzemieślnika zajmującego się wytwarzaniem replik średniowiecznych mieczy, przygotowaliśmy stronę internetową będącą prezentacją wytworzonych dzieł. Witryna została przygotowana na podstawie dostarczonego projektu graficznego. Przy projektowaniu systemu największy nacisk został położony na zarządzanie galeriami oraz zdjęciami. Każda z realizacji jest prezentowana w formie galerii wraz z opisem wykonannej repliki. Repliki są pogrupowane dwupoziomowo, pierwszym poziomem jest typ repliki, kolejnym datowanie.

 

 

 

aos main

 

 

 

 

Panel administracyjny pozwala na łatwe zarządzanie obrazami, które można masowo wgrywać bezpośrednio za pomocą multiuploadu do galerii. Ciekawym elementem systemu jest automatyczna, bezstratna kompresja każdego wgrywanego obrazu. Pozwala to na szybsze wczytywanie strony oraz lepszy jej odbiór przez algorytmy przeglądarki Google.

 

 

 

Szczegółowy podgląd każdej galerii pozwala na zapoznanie się ze szczegółami prac. Dzięki podglądowi zdjęć można podziwiać piękno i szczegółowość każdej z replik w wysokiej rozdzielczości.